«ԷՆԴՈՍԿՈՊԻԿ ԵՎ ԷՆԴՈԼՅՈՒՄԻՆԱԼ ԹՈՐԱԿԱԼ ՎԻՐԱԲՈՒԺՈՒԹՅՈՒՆ» ԹԵՄԱՅՈՎ ԴԱՍԸՆԹԱՑ
2025թ.-ից կրկնողաբար, ք. Երևան («Աստղիկ» ԲԿ, «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» ԲԿ, «Էրեբունի» ԲԿ, «Վ․Ա․ Ֆանարջյանի անվան ուռուցքաբանության ազգային կենտրոն» ՓԲԸ) ՀՀ ԱՆ «Ակադեմիկոս Ս. Ավդալբեկյանի անվան առողջապահության ազգային ինստիտուտ» ՓԲԸ • Թիրախային լսարան` կրծքային վիրաբույժներ • Մասնակիցների ակնկալվող թվաքանակ՝ 3-5 հոգի • մասնակիցներին շնորհել ՇՄԶ 70 տեսական և 105 գործնական կրեդիտ. դասավանդողներ Շահեն Դանիելյանին՝ ՇՄԶ 18 տեսական և 27 գործնական կրեդիտ, Գևորգ Ոսկանյանին՝ ՇՄԶ 14 տեսական և 21 գործնական կրեդիտ, Հայկ Կոբելյանին՝ ՇՄԶ 10 տեսական և 15 գործնական կրեդիտ, Տիգրան Բյուզանդյանին՝ ՇՄԶ 6 տեսական և 9 գործնական կրեդիտ, Տիգրան Խաչատրյանին՝ ՇՄԶ 12 տեսական և 18 գործնական կրեդիտ, Տարոն Ղարիբյանին՝ ՇՄԶ 6 տեսական և 9 գործնական կրեդիտ, Ալեն Պողոսյանին` ՇՄԶ 4 տեսական և 6 գործնական կրեդիտ • Կոնտակտ 010235310