ԹԵՐԱՊԵՎՏԻԿ ՈՒՂՂՎԱԾՈՒԹՅԱՆ ԱԽՏԱԲԱՆՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐՈՎ ԵՎ ԶԱՐԳԱՑՄԱՆ ԱՆԿԱՆՈՆՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐՈՎ ԶԻՆԱՊԱՐՏՆԵՐԻ ՌԱԶՄԱԲԺՇԿԱԿԱՆ ՓՈՐՁԱՔՆՆՈՒԹՅԱՆ ՈՐԱԿԻ ԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ԱՌԱՆՁՆԱՀԱՏԿՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԸ ԽԱՂԱՂ ԵՎ ՊԱՏԵՐԱԶՄԱԿԱՆ ԺԱՄԱՆԱԿ
2025թ.-ից կրկնողաբար, ք. Երևան և ՀՀ մարզեր ՀՀ ԱՆ «Ակադեմիկոս Ս. Ավդալբեկյանի անվան առողջապահության ազգային ինստիտուտ» ՓԲԸ • Թիրախային լսարան` թերապևտներ, սրտաբաններ, ալերգոլոգներ, կլինիկական իմունոլոգներ, գաստրոէնտերոլոգ-լյարդաբաններ, երիկամաբաններ, թոքաբաններ, ներզատաբաններ, ռևմատոլոգներ, նյարդաբաններ, վարակաբաններ, ուռուցքաբաններ, վերականգնողաբաններ, մաշկասեռավարակաբաններ, դատաբժշկական փորձագետներ • Մասնակիցների ակնկալվող թվաքանակ՝ 1-50 • մասնակիցներին շնորհել ՇՄԶ 40 տեսական և 10 գործնական կրեդիտ. դասավանդողներ Սամվել Սահակյանին՝ ՇՄԶ 40 տեսական և 10 գործնական կրեդիտ, Տիգրան Մարտիրոսյանին՝ ՇՄԶ 40 տեսական և 10 գործնական կրեդիտ • Կոնտակտ 011300088