2025թ.-ից կրկնողաբար, ք. Երևան և ՀՀ մարզեր ՀՀ ԱՆ «Ակադեմիկոս Ս․ Ավդալբեկյանի անվան առողջապահության ազգային ինստիտուտ ՓԲԸ • Թիրախային լսարան` մանկաբույժներ, մանկական արյունաբան-ուռուցքաբաններ, մանկական նյարդաբաններ, մանկական սրտաբաններ, մանկական վերականգնողաբաններ, մանկական բժիշկ-ինտենսիվիստներ, մանկական սպորտային բժիշկներ, մանկական ներզատաբաններ, մանկական մաշկաբաններ, զարգացման մանկաբույժներ, մանկական ալերգոլոգներ /կլինիկական իմունոլոգներ, մանկական վարակաբաններ, մանկական երիկամաբաններ, մանկական ռևմատոլոգներ, մանկական գաստրոէնտերոլոգ-լյարդաբաններ, մանկական թոքաբաններ, մանկական սոմնոլոգներ • Մասնակիցների ակնկալվող թվաքանակ՝ նվազագույնը 1-90 հոգի (1-ին գործնական խումբ՝ 50 հոգի, 2-րդ խումբ՝ 40 հոգի) • մասնակիցներին շնորհել ՇՄԶ 40 տեսական և 10 գործնական կրեդիտ․ դասավանդողներ Սամվել Սահակյանին՝ ՇՄԶ 40 տեսական և 10 գործնական կրեդիտ, Տիգրան Մարտիրոսյանին՝ ՇՄԶ 40 տեսական և 10 գործնական կրեդիտ • Կոնտակտ 093150839